• 

  YarenTürk Medya

  YarenTürk Medya Alanında uzman kadrosuyla oyuncu ajansı,dizi ajansı,reklam ajansı ve mankenlik ajansı Hizmetleri ile en üst seviyede farkını göstermeye devam etmektedir

   2003 Yılından Buyana Hizmet veren YarenTürk Medya Prodüksiyon Menajerlik ve Cast Ajansıdır.

   

  YarenTürk Medya'a başvuran kişileri profesyonel kadromuzla özenle seçmekle beraber  onları bu sektörün en iyileriyle buluşturmaktayız. YarenTürk Medya`a başvuran kişilerden seçilenleri  ilk olarak fotograf çekimine yönlendirerek Yapım Şirketleri ve Yönetmenlere Sunmakta ayrıca  web sitemizde yayınlamaktayız. Yayınlanan fotograf & Videolar  sayesinde yapım şirketlerinin istediği model de oyuncu tercih etmelerine olanak sağlıyoruz.

  Defile, moda çekimi, dizi, film, ekspozisyon ve sinema faaliyetleriyle beraber reklam, tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren  YarenTürk Medya etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

  YarenTürk Medya sunduğu hizmetlerle farkındalığı oluşturmuş ve hizmet kalitesini müşterilerine göstermiş bulunmaktadır.

  YarenTürk Medya  oyuncu adaylarının en iyisini araştırarak; yeteneklerini bularak ön plana çıkarmaktadır.  YarenTürk Medya  2003 Yılından Bugüne  aktif olarak ekranlara çok sayıda yeni yüzler  kazandırmıştır.